kajak canoe


Zestawy

Kupno zestawu jest najprostszym sposobem na samodzielne zbudowanie łódki.


     Nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności ani narzędzi. Nie wymaga też dużo czasu ani miejsca. Przestrzeń nieco większa niż budowana łódka , trochę wolnych popołudni lub weekendów i odrobina zapału. To wszystko co jest potrzebne, by samemu zbudować sobie łódkę. Przydaje się też wyrozumiała rodzina, gdyż ta zabawa wciąga i wiele osób po skończeniu jednej zabiera się za budowę następnej.
Oferujemy dwa rodzaje zestawów;

Zestaw paneli – przeznaczony jest dla warsztatów szkutniczych i osób mających tani dostep do materiałów laminiarskich. Zestaw składa się z paneli kadłuba wykonanych z pierwszo gatunkowej marynistycznej sklejki okoume, grodzi, grodzi tymczasowych i pozostałych elementów drewnianych wykonanych z materiałów przewidzianych w projekcie (listwy odbojowe, ławeczki itd.). Wszystkie elementy są wycinane ploterem frezującym CNC z dokładnością 0,2mm. Taka dokładność, praktycznie nieosiągalna w żaden inny sposób, umożliwia precyzyjne złożenie łódki.
 

Pełen zestaw – zawiera elementy drewniane ,jak w zestawie powyżej a dodatkowo wszystkie materiały laminiarskie i inne potrzebne do budowy łódki, czyli; wysokiej jakości, sprawdzoną żywicę epoksydową i utwardzacz, tkaninę szklaną i taśmy szklane, krzemionkę koloidalną i pył drzewny, pojemniki, strzykawki, mieszadła, rękawiczki jednorazowe, oraz drut miedziany do wiązania paneli, a także inne elementy w zależności od projektu np w kanu- taśma do wyplatania ławeczek itd.

W każdym zestawie jest też szczegółowa instrukcja budowy.Copyright © 2004 HOBBO.NET, hosting gd.pl